Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Podnájem 3+1 /L, 74m2, po rekonstrukci, Česká Třebová – Lhotka 195

 

Nájemné je ,- Kč + energie: ,- + elektrika,

provize realitní kanceláře je ,- Kč, kauce je ,- Kč,.

Popis nemovitosti

Nabízíme k podnájmu byt 3+1/lodžie o podlahové ploše 74m2, který se nachází v 1. patře zatepleného bytového domu v České Třebové – Lhotka 195. V rekonstruovaném  bytovém jádře je kuchyňská linka včetně myčky, trouby, varné desky, digestoře, lednice, interiérové dveře jsou oblořkové, okna jsou plastová včetně žaluzií. V pokojích jsou plovoucí podlahy. Bytový dům se nachází v místě s dobrou dostupností do: Tesco, Lidl, Kaufland, mateřskou školku, základní školu, zdravotnické zařízení, restaurace, zastávka autobusu vše chůzí do pár minut. V místě i nejbližším okolí je možnost aktivního sportovního, plavecký bazén, sjezdovka. Byt je volný za 7 dní po podpisu nájemní smlouvy. Domácí zvířata: dohodou, kuřáci: lodžie. Nájemné je ,- Kč + energie: ,- + elektrika, provize realitní kanceláře je ,- Kč, kauce je ,- Kč. Energetická třída: G

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF