Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Podnájem 3+1/L, 70,22m2, zateplen, okna, výtah, Ústí nad Orlicí – Polská 1267 Pronajato

Nájemné ,- Kč + energie 3.923,- Kč + elektřina a plyn budou převedeny na podnájemce, kauce 20.000,- Kč.  Provize realitní kanceláře 8.000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k dlouhodobému podnájmu družstevní byt o velikosti 3+1 s lodžií o podlahové ploše 70,22m2 včetně lodžie a sklepa.

Byt se nachází se ve 3. patře zatepleného bytového domu v Ústí nad Orlicí – Polská 1267.
V bytě jsou plastová okna včetně žaluzií, nové interiérové dveře. Na radiátorech jsou odpočtová měřidla a termostatické hlavice. Rekonstruované bytové jádro. Zůstává kuchyňská linka včetně sporáku (plynová varná deska, elektrická trouba), skříně v ložnici, obývací stěna v pokoji, vestavěné skříně na chodbě, stůl + 4 židle v kuchyni. Možnost využití společných prostor domu: sušárny.
Bytový dům se nachází v místě s výbornou občanskou vybaveností:  Tesco, Lidl, Penny, mateřská školka, základní škola, plavecký bazén, nemocnice, restaurace, zastávka autobusu. Vše dostupné chůzí do několika minut.
Domácí zvířata: NE. Energetická třída C. Nájemné ,- Kč + energie 3.923,- Kč (teplá a studená voda, výtah, režie společných prostor, ...) + elektřina a plyn budou převedeny na podnájemce, kauce 20.000,- Kč. Byt je volný od 1. května 2022, po podpisu podnájemní smlouvy. Provize realitní kanceláře 8.000,- Kč

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF