Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Podnájem 3+1/L, 67,51m2, Česká Třebová – ulice U Stadionu 574 Pronajato

 

Nájemné je ,- Kč + energie: ,- + elektrika, plyn pouze vaření bude převedeno na podnájemce, provize realitní kanceláře je ,- Kč a kauce je ,- Kč.

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k podnájmu bezbariérový byt 3+1 s lodžií o podlahové ploše 67,51m2, který se nachází v 5. NP bytového domu v České Třebové – ulice U Stadionu 574. V bytě je nová kuchyňská linka včetně sporáku. Okna jsou včetně žaluzií, zasklená lodžie. V pokojích jsou PVC. Orientace pokojů je na V-J-Z. Bytový dům se nachází blízko centra České Třebové v místě dobré dostupnosti, má kompletní občanskou vybavenost: Tesco, Lidl, Kaufland, mateřskou školku, základní školu, zdravotnické zařízení, restaurace, zastávka autobusu vše chůzí do pár minut. V místě i nejbližším okolí je možnost aktivního sportovního vyžití, plavecký bazén, sjezdovka. Byt je volný dohodou nebo od 1. června 2023 po podpisu podnájemní smlouvy. Domácí zvířata: dohodou, kuřáci: dohodou. Nájemné je ,- Kč + energie: ,- + elektrika a plyn pouze vaření bude převedeno na podnájemce, provize realitní kanceláře je ,- Kč a kauce je ,- Kč, poplatek bytovému družstvu ,-Kč. Energetická třída: D

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF