Podnájem 3+1/L, 67,51m2, Česká Třebová – ulice U Stadionu 574

Nájemné je 10.000,- Kč + energie: 2694,- + elektrika /cca 600,-Kč/ a plyn pouze vaření cca 100,-Kč/měsíc bude převedeno na podnájemce, provize realitní kanceláře je 7 000,- Kč a kauce je 20.000,- Kč.

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k podnájmu byt 3+1 o podlahové ploše 67,51m2, který se nachází v 5. NP bytového domu v České Třebové – ulice U Stadionu 574. V bytě je nová kuchyňská linka včetně sporáku. Okna jsou dřevěná 3-skla včetně žaluzií, zasklená lodžie. V pokojích jsou PVC. Orientace pokojů je na V-J-Z. Bytový dům se nachází blízko centra České Třebové v místě dobré dostupnosti, má kompletní občanskou vybavenost: Tesco, Lidl, Kaufland, mateřskou školku, základní školu, zdravotnické zařízení, restaurace, zastávka autobusu vše chůzí do pár minut. V místě i nejbližším okolí je možnost aktivního sportovního, plavecký bazén, sjezdovka. Byt je volný od 1. října 2021 po podpisu podnájemní smlouvy. Domácí zvířata: dohodou, kuřáci: Ne. Nájemné je 10.000,- Kč + energie: 2694,- + elektrika /cca 600,-Kč/  a plyn pouze vaření cca 100,-Kč/měsíc bude převedeno na podnájemce, provize realitní kanceláře je 7 000,- Kč a kauce je 20.000,- Kč. Energetická třída: G

Videoprohlídka

Fotogalerie

Ing. Václav Beran

 

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář