Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Podnájem 3+1, 71m2, Česká Třebová – Na Trubech 1210 Pronajato

Nájemné je ,- Kč + energie: 1850,- + elektrika a plyn /budou převedeny na podnájemce, provize realitní kanceláře je 8 000,- Kč a kauce je 20.000,- Kč.

Pronajato

Popis nemovitosti

Nabízíme k podnájmu byt 3+1 o podlahové ploše 70,77m2 včetně sklepa , který se nachází v 1. NP bytového domu v České Třebové – ulice Na Trubech 1210. V bytě je kuchyňská linka včetně sporáku, lednice a myčky. Zůstane převážné vybavení dle fotografií: sedací souprava obývací stěna a pračka. Topení je vlastním kombinovaným plynovým kotlem Protherm, radiátory Korado, komín je vyvložkován nerezovou vložkou.

 Celý bytový komplex se nachází blízko centra České Třebové v místě dobré dostupnosti, má kompletní občanskou vybavenost: Tesco, Lidl, Kaufland, mateřskou školku, základní školu, zdravotnické zařízení, restaurace, nádraží chůzí vše cca 10 min. V místě i nejbližším okolí je možnost aktivního sportovního, cyklo a turistického vyžití. Byt je volný od prosince 2021 po podpisu podnájemní smlouvy. Domácí zvířata: dohodou, kuřáci: Ne. Nájemné je ,- Kč + energie: 1850,- zahrnuje zálohu na vodu ve výši 300,-Kč  + elektrika a plyn /budou převedeny na podnájemce, provize realitní kanceláře je 8 000,- Kč a kauce je 20.000,- Kč. Energetická třída: C,

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF