Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Podnájem 3+1 , 63m2, po kompletní rekonstrukci, Česká Třebová – Na Trubech 1712 Pronajato

Nájemné ,- Kč + energie 1550,- + elektrika 1000,- a plyn 1500,- kauce ,- Kč. Byt je volný od 1. ledna 2023 po podpisu podjemní smlouvy. Provize realitní kanceláře 10 000,- Kč

 

Pronajato

Popis nemovitosti

Nabízíme k podnájmu družstevní byt o velikosti 3+1 o podlahové ploše 63m2 včetně sklepa 1,4m2. Byt se nachází se ve 2. patře cihlového bytového domu v České Třebové Na Trubech 1712.

Byt je po kompletní rekonstrukci, ještě nebydlený, plastová okna včetně žaluzií, nové interiérové dveře, podlahy, nová kuchyň včetně spotřebičů: lednice, trouba, varná deska, mikrovlnná trouba, pračka. Zůstává veškeré vybavení dle fotografií.

Topení je vlastním plynovým kotlem.  

Bytový dům se nachází v místě s výbornou občanskou vybaveností:  Tesco, Lidl, mateřská školka, základní škola, plavecký bazén, restaurace, zastávka autobusu. Vše dostupné chůzí do několika minut.
Domácí zvířata: NE. Kuřáci: Ne, Energetická třída G. Nájemné ,- Kč + měsíční předpis 1550,- + elektrika 1000,- a plyn 1500,- kauce ,- Kč. Byt je volný od 1. ledna 2023 po podpisu podnájemní smlouvy. Provize realitní kanceláře 10 000,- Kč

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF