Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Podnájem 2+kk/Lodžie, 64m2, Česká Třebová - Truby 2202 Pronajato

 

Podnájemné je ,- Kč + energie: ,- + elektrika bude převedena na podnájemce, kauce 20.000,- Kč, provize realitní kanceláře 10000,-Kč.

Popis nemovitosti

Nabízíme k podnájmu bezbariérový byt 2+kk s lodžií o podlahové ploše 64 m2 /včetně sklepa a lodžie/, který se nachází ve 3.NP bytového domu v České Třebové - ulice Truby 2202. Orientace na J-Z. Byt je v novostavbě bytového domu /2008/. Okna jsou včetně žaluzií, v kuchyni zůstane kuchyňská linka včetně indukční varné desky Mora, trouby, mikrovlnné trouby, myčky, lednice, digestoře, WC samostatně. Vytápění je plynovou kotelnou v suterénu domu. Zůstane vybavení dle fotografií: stůl, 4xžidle, postel……. K bytu náleží sklep. Kabelová televize a internet: ano. Celý bytový komplex se nachází v klidné části blízko centra České Třebové v místě dobré dostupnosti, má kompletní občanskou vybavenost: Tesco, Lidl, Kaufland, zdravotnické zařízení, restaurace. Byt je volný za 7 dní po podpisu podnájemní smlouvy. Domácí zvířata: pes: ne, kočka: ne, ostatni dohodou, Kuřáci: Ne. Majitel má záměr pronajímat dlouhodobě. Podnájemné je ,- Kč + energie: ,- + elektrika bude převedena na podnájemce, kauce 20.000,- Kč, provize realitní kanceláře 10000,-Kč. Energetická třída: B

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF