Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Podnájem 2+kk/Lodžie, 56m2, Česká Třebová - ul. Truby 2201

 Pronajato

 

 

 

Podnájemné je ,- Kč + energie: 2900,- + elektrika bude převedena na podnájemce, kauce ,- Kč, provize realitní kanceláře ,-Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k podnájmu bezbariérový byt 2+kk s lodžií o podlahové ploše 56 m2 plus sklep a lodžie, který se nachází ve 3.NP bytového domu v České Třebové - ulice Truby 2201. Byt je v novostavbě bytového domu z roku 2008. Okna jsou včetně žaluzií, v kuchyni zůstane kuchyňská linka včetně varné desky, trouby, mikrovlnné trouby, lednice, digestoře, WC samostatně. Vytápění je plynovou kotelnou v suterénu domu. K bytu náleží sklep. Kabelová televize a internet: ano. Celý bytový komplex se nachází v klidné části blízko centra České Třebové v místě dobré dostupnosti, má kompletní občanskou vybavenost: Tesco, Lidl, Kaufland, zdravotnické zařízení, restaurace.

Byt je volný od 1.10.2023 po podpisu podnájemní smlouvy. Domácí zvířata: dohodou, Kuřáci: dohodou. Majitel má záměr pronajímat dlouhodobě. Podnájemné je ,- Kč + energie: ,- + elektrika bude převedena na podnájemce, kauce ,- Kč, provize realitní kanceláře ,-Kč. Energetická třída: C

 

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF