Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Podnájem 2+1/balkon, 55m2, Česká Třebová – Nové náměstí 1749 Pronajato

Nájemné - Kč + elektrika cca 1000 a plyn: 200,- , kauce ,- Kč, provize realitní kanceláři 8000,- Kč.

 

Pronajato 

Popis nemovitosti

Nabízíme k dlouhodobému podnájmu družstevní byt o velikosti 2+1 s balkonem a podlahové ploše 55m2. Byt se nachází se v 5. NP bytového domu v České Třebové – Nové náměstí 1749.
V bytě jsou plastová okna včetně žaluzií, podlahy: parkety, zůstává kuchyňská linka včetně sporáku a digestoře. Bytový dům se nachází v místě s výbornou občanskou vybaveností: Billa, Tesco, Lidl, mateřská školka, základní škola, plavecký bazén, restaurace, zastávka autobusu. Domácí zvířata: Ne, Kuřáci: dohodou.
Nájemné + elektrika cca 1000 a plyn: 200,- , kauce ,- Kč, provize realitní kanceláři 8000,- Kč. Byt je volný od července 2022 nebo dohodou od června 2022. Energetická třída G.

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF