Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Podnájem 1+1 s lodžií v mezipatře, 34,5m2, Česká Třebová – Dr. E. Beneše 594

 

Nájemné je ,- Kč + energie: ,- + elektrika, provize realitní kanceláře je --11 , kauce je - Kč

 

Pronajato 

Popis nemovitosti

Nabízíme k podnájmu družstevní bezbariérový byt o velikosti 1+1 s lodžií v mezipatře o podlahové ploše 34,5m2, který se nachází ve 2. patře zatepleného bytového domu v České Třebové – Dr. E. Beneše 594. Byt je po kompletní rekonstrukci v bytovém jádře je kuchyňská linka včetně: trouby, lednice, sklokeramické varné desky, digestoře a myčky, která bude instalována, okna jsou plastová. Bytový dům se nachází v místě perfektní dostupnosti: Tesco, Lidl, Kaufland, mateřská školka, základní škola, zdravotnické zařízení, restaurace, ČAD nádraží zastávka autobusu vše chůzí pár minut. Byt je volný za 10 dní po podpisu podnájemní smlouvy. Domácí zvířata: dohodou, kuřáci ne v bytě.

Nájemné je ,- Kč + energie: ,- + elektrika, provize realitní kanceláře je ,- Kč, kauce je ,- Kč,. Energetická třída: E

Podívejte se prosím na 3D sken nemovitosti, získáte tak detailní přehled ohledně nemovitosti, v modelu lze měřit a procházet nemovitost po jednotlivých bodech. Díky tomu máte lepší představu o prostoru. 

 

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF