Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Podnájem 1+1/lodžie sdílená, 47,23m2, Česká Třebová – ul. Felixova PRONAJATO

Podnájemné je 9500,- Kč/měsíc včetně plynu: 1500,-Kč, elektrika 500,- nájemné: 1500,-Kč, kauce 15000,- Kč, provize realitní kanceláře 7000,-Kč.

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k podnájmu byt o velikosti 1+1/sdílená lodžie s vlastním topením o podlahové ploše 47,23m2, který se nachází ve 2.NP cihlového domu v České Třebové /centrum/ - ulice Felixova 1729. V bytě jsou plastová okna včetně žaluzií, vybavení: nová kuchyňská linka dle fotografií včetně sporáku. Topení je kombinovaným plynovým kotlem Baxi. Byt se nachází v centru České Třebové - místě dobré dostupnosti: Billa, zdravotní středisko, obchody a občanská vybavenost Tesco, Lidl, Kaufland, bazén, sjezdovka, nádraží. Byt je volný za 7 dní po podpisu podnájemní smlouvy. Domácí zvířata: Ne, kuřáci: Dohodou, Kabelová televize: Ano. Majitel má záměr pronajímat dlouhodobě. K bytu náleží 1x sklep 5m2. Podnájemné je 9500,- Kč/měsíc včetně plynu: 1500,-Kč, elektrika 500,- nájemné: 1500,-Kč, kauce 15000,- Kč, provize realitní kanceláře 7000,-Kč. Energetická skupina: G

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF