Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Podnájem 1+1/L v mezipatře, 35m2, po rekonstrukci, Česká Třebová – Dr. E. Beneše 594 Pronajato

Nájemné ,- Kč + měsíční předpis 1721,-  elektrika a plyn, kauce 15.000,- Kč. Byt je volný ihned po podpisu podnájemní smlouvy. Provize realitní kanceláře 8.000,- Kč. 

Pronajato

Popis nemovitosti

Nabízíme k podnájmu družstevní byt o velikosti 1+1 s lodžií v mezipatře o podlahové ploše 35m2. Byt se nachází se ve 3. patře bytového domu v České Třebové – Dr. E. Beneše 594. Byt je po rekonstrukci, plastová okna včetně žaluzií, zůstává kuchyňská linka včetně sporáku a digestoře. Na radiátorech jsou odpočtová měřidla a termostatické hlavice. Bytový dům se nachází v místě s výbornou občanskou vybaveností:  Tesco, Lidl, mateřská školka, základní škola, plavecký bazén, restaurace, zastávka autobusu. Domácí zvířata: NE. Kuřáci: NE, Energetická třída D. Nájemné ,- Kč + měsíční předpis 1721,- Kč, elektrika a plyn, kauce 15.000,- Kč. Byt je volný ihned po podpisu podnájemní smlouvy. Provize realitní kanceláře 8.000,- Kč. 

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF