Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Podnájem 1+1/balkon, 34m2, po kompletní rekonstrukci, Česká Třebová – Riegrova 1791

 

 

Pronajato

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k podnájmu byt o velikosti 1+1 s balkonem o podlahové ploše 34m2. Byt se nachází v 2. patře bytového domu v České Třebové – Riegrova 1791. Byt je po kompletní rekonstrukci ještě nebydlený, plastová okna včetně žaluzií, kuchyňská linka včetně trouby, varné desky, myčky, vestavěné lednice, mikrovlnné trouby, digestoře. V zádveří je kombinovaná pračka se sušičkou. V kuchyni bude stůl a 2 židle. Bytový dům se nachází v místě s výbornou občanskou vybaveností: Quanto, Billa, Lidl, mateřská školka, základní škola, plavecký bazén, restaurace, zastávka autobusu. Domácí zvířata: NE. Kuřáci: NE, Energetická třída E.

Podívejte se prosím na 3D sken nemovitosti, získáte tak detailní přehled ohledně nemovitosti, v modelu lze měřit a procházet nemovitost po jednotlivých bodech. Díky tomu máte lepší představu o prostoru.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF