Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Podnájem 1+1, 44,32m2, centrum, nová okna, Česká Třebová – ul. Sadová 302 Pronajato

Nájemné je 7500,-Kč/měsíc + energie: 971,- Kč + plyn a elektrika,- Kč, energie budou převedeny na nájemce, provize realitní kanceláře 8000,- Kč, Kauce 15000,-Kč.

Popis nemovitosti

Nabízíme k podnájmu byt o velikosti 1+1 o podlahové ploše 44,32m2, který se nachází v 2. patře cihlového domu v České Třebové - ulice Sadová 302. V bytě jsou plastová okna včetně žaluzií, kuchyň: sporák Elektrolux, podlahové krytiny – nové linoleum, nové dveře. Topení vlastní plynové, teplá voda bojlerem.
Koupelna a WC jsou přes chodbu dle fotografie. Chodba bytu je průchozí do půdního prostoru pro sušení prádla pro 3 byty. Byt se nachází v centru České Třebové - místě dobré dostupnosti, zdravotní středisko, obchod, škola, školka, nádraží ČD, vše chůzí cca 5 minut. Byt je volný od 1. září 2022 po podpisu podnájemní smlouvy. Domácí zvířata: Ne, Kuřáci: Ne, kabelová televize, internet: Ano. Majitel má záměr pronajímat dlouhodobě. Nájemné je 7500,-Kč/měsíc + energie: 971,- Kč + plyn a elektrika,- Kč, energie budou převedeny na nájemce, provize realitní kanceláře 8000,- Kč, Kauce 15000,-Kč. Energetická skupina: G

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF