Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Podnájem 1+1, 39,6m2, Česká Třebová – Tykačova 1654

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k podnájmu byt o velikosti 1+1 o podlahové ploše 39,6m2 včetně sklepa 2m2 a kolny 4,4m2, který se nachází v 1. patře zatepleného bytového domu v České Třebové – Tykačova 1654.

Byt je v udržovaném stavu v bytovém jádře je kuchyňská linka včetně trouby a digestoře, okna jsou plastová. Topení je vlastní kondenzační kombinovaný plynový kotel Junkers.

Bytový dům se nachází v místě perfektní dostupnosti: Tesco, Lidl, Kaufland, mateřská školka, základní škola, zdravotnické zařízení, restaurace, zastávka autobusu, sjezdovka Peklák, plavecký bazén vše chůzí pár minut. Byt je volný za 7 dní po podpisu podnájemní smlouvy. Domácí zvířata: Ne, kuřáci: pouze e-cigareta. Nájemné je ,- Kč + elektrika: ,- , plyn ,- Voda ,- Kč/osoba, ,- pevné platby /celkem ,-/, provize realitní kanceláře je ,- Kč, kauce je ,- Kč,. Energetická třída: G

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF