Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Podnájem 1+1, 38,2m2, Česká Třebová – ulice Tykačova 1655 Pronajato

Nájemné je ,- Kč + energie: ,- z tohvoda: 300,- Kč, plyn 2500,- Kč, elektrika 1500,- Kč, provize realitní kanceláře je ,- Kč a kauce je 

Popis nemovitosti

Nabízíme k podnájmu byt 1+1 o podlahové ploše 38,2m2, který se nachází v 1. NP bytového domu v České Třebové – ulice Tykačova 1655. V bytě je kuchyňská linka včetně sporáku s elektrickou troubou, v obývacím pokoji zůstává rozkládací sedací souprava. Okna jsou plastová včetně žaluzií. Topení je vlastním kombinovaným plynovým kotlem.

Bytový dům se nachází blízko centra České Třebové v místě dobré dostupnosti, má kompletní občanskou vybavenost: Tesco, Lidl, Kaufland, mateřskou školku, základní školu, zdravotnické zařízení, restaurace, zastávka autobusu vše chůzí do pár minut. V místě i nejbližším okolí je možnost aktivního sportovního vyžití, plavecký bazén, sjezdovka. Byt je volný do 10 dní po podpisu podnájemní smlouvy. Domácí zvířata: dohodou, kuřáci: Ne.

Nájemné je ,- Kč + energie: ,- z toho voda: 300,- Kč, plyn 2500,- Kč, elektrika 1500,- Kč, provize realitní kanceláře je ,- Kč a kauce je ,- Kč. Energetická třída: D.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF