Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Podnájem 1+1, 37m2, Česká Třebová – Lhotka 187 Pronajato

Nájemné je ,- Kč + energie: 1930,- + elektrika bude převedena na podnájemce, provize realitní kanceláře je 8 000,- Kč a kauce je 15.000,- Kč, jednorázový poplatek bytovému družstvu 3 000,- Kč.

Popis nemovitosti

Nabízíme k podnájmu byt 1+1 o podlahové ploše 37 m2, který se nachází v 1.NP bytového domu v České Třebové – Lhotka 187. Orientace na J-Z. Bytový dům je zateplený, v bytě jsou plastová okna Stavona včetně žaluzií, v kuchyni je kuchyňská linka včetně sporáku s elektrickou varnou deskou. Vytápění je dálkové na radiátorech jsou odpočtová měřidla a termostatické hlavice. K bytu náleží sklep. Kabelová televize a internet: ano. Bytový dům se nachází v místě s dobrou dostupností do: Tesco, Lidl, Kaufland, mateřskou školku, základní školu, zdravotnické zařízení, restaurace, zastávka autobusu. V místě i nejbližším okolí je možnost aktivního sportovního, plavecký bazén, sjezdovka. Byt je volný od 1. března 2022 po podpisu podnájemní smlouvy. Domácí zvířata: dohodou. Nájemné je ,- Kč + energie: 1930,- + elektrika bude převedena na podnájemce, provize realitní kanceláře je 8 000,- Kč a kauce je 15.000,- Kč, poplatek bytovému družstvu 3 000,- Kč. Energetická třída: C

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF