Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Podnájem 1+1, 35m2, Česká Třebová - ul. Sadová 1731 PRONAJATO

Podnájemné je ,- Kč + energie: 3500,- kauce 20.000,- Kč, provize realitní kanceláře 8000,-Kč.

Popis nemovitosti

Nabízíme k podnájmu byt 1+1 o podlahové ploše 35 m2, který se nachází v 2.NP bytového domu v České Třebové - ulice Sadová 1731. Orientace na V-Z. Bytový dům je zateplený, v bytě jsou plastová okna včetně žaluzií, v kuchyni je kuchyňská linka včetně plynové varné desky, trouby, mikrovlnné trouby, WC samostatně, v koupelně vana. Vytápění je vlastním plynovým kotlem. K bytu náleží sklep. Kabelová televize a internet: ano. Byt bude při předání vymalovaný. Celý bytový komplex se nachází blízko centra České Třebové v místě dobré dostupnosti na nádraží, obchod, má kompletní občanskou vybavenost: Tesco, Lidl, Kaufland, zdravotnické zařízení, restaurace. Byt je volný od 1.12. 2021. po podpisu podnájemní smlouvy. Domácí zvířata: Ne Kuřáci: dohodou. Majitel má záměr pronajímat dlouhodobě. Podnájemné je - Kč + energie: 3500,- kauce 20.000,- Kč, provize realitní kanceláře 8000,-Kč. Energetická třída: C

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF