Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Podíl ½ RD 3+1, 80m2, Česká Třebová – ul. Smetanova 798 PRODÁNO

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji ideální ½ rodinného domu o velikosti 3+1 o zastavěné ploše 80,5m2, který se nachází České Třebové – ul. Smetanova čp. 798. Dispozice: 1. NP.: zádveří, 3x pokoj, kuchyň, koupelna, WC, 2. NP.: půdní prostor. Topení je na tuhá paliva, teplá voda karmou, tři okna jsou do ulice Smetanova jedno okno a vstup do domu je ze dvora, střešní krytina azbestová šablona. K domu náleží ideální ½ zahrady a zpevněná plocha o velikosti 166m2.

Sítě: Voda, elektrika, plyn jsou rozděleny, každá ideální polovina domu má svoje vlastní měřidla. Poslední rekonstrukce byla v roce cca 1970 – podřezání domu, topení, okna a střecha.

Dům je napojen na veřejnou kanalizaci. Sklep 3m2. Dům má vynikající dostupnost: ZŠ, MŠ, nádraží, pošta, Tesco, Lidl, Kaufland, bazén, sjezdovka, cyklostezka. Ideální ½ domu je k dispozici za 7 dní po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF