Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Podíl ideální ½ Rodinný dům, 603m2, pozemek 4070m2, Nová Sídla 42

 

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji podíl ideální ½ rodinného domu o zastavěné ploše 603m2 v obci Nová Sídla 42 s okolními pozemky o celkové velikosti 4070m2 podíl ideální 1/2. Dům má 2 samostatné vstupy jedna část je o velikosti 2+1 druhá je 3+1, elektrika a voda nejsou rozděleny, odpad septik, plyn v ulici. Okna jsou dřevěná špaletová, střecha: pálená taška z Cerekvice, Topení: tuhá paliva, teplá voda bojler. Nemovitost je v pásmu vodního zdroje 2. stupně, věcné břemeno bytu pro dva nežijící a dále věcné břemeno pro ČEZ Distribuce a.s. Sklep cca 4m2. Vybavení dle fotografií může zůstat nebo může být vystěhováno. Ideální ½ nemovitosti je k dispozici dohodou. Energetická skupina: G

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF