Parcely 4080m2 a 9073m2 Opatov v Čechách

Nabízíme k prodeji dvě parcely o celkové velikosti 13 153 m2 v katastrálním území Opatov v Čechách.

4080m2 /200,- Kč/m2/   a   9073m2 /150,-Kč/m2/

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji dvě parcely o celkové velikosti 13 153 m2 v katastrálním území Opatov v Čechách. Parcela o velikosti 4080m2 /200,- Kč/m2/ je v územním plánu obce Opatov určena pro obytné plochy venkovské smíšené, druhá parcela o velikosti 9073m2 /150,-Kč/m2/ je v územním plánu obce Opatov určena pro výrobní plochy smíšené. Obě parcely jsou v ochranném koridoru přeložky silnice I/14 /červená varianta/ a v tuto chvíli není možné povolit žádnou novou stavbu. Příjezd je z asfaltové komunikace mezi obcemi Třebovice a Semanín, dostupnost ostatních měst: Lanškroun, Svitavy, Česká Třebová, Litomyšl, Moravská Třebová je cca 10 km. Inženýrské sítě: elektrika je přivedena, voda: není přivedena. Parcela je ihned volná po podpisu kupní smlouvy. Odkaz na video prohlídku: https://youtu.be/a6-K8jUIMPA

Videoprohlídka

Fotogalerie

Ing. Václav Beran

 

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář