Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


 

 

 

    2 159 000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji parcelu číslo 1414 velikosti 2125m2 a zahradní domek bez čp, če na stavební parcele st. 738, voda studna, možnost napojení na inženýrské sítě. Dle územního plánu je využitelnost pro bydlení v rodinných domech – venkovské. Na parcele stavby: garáž, sklad se sklepem cca 9m2. Oplocené 3 strany plus brána. Dostupnost parcely z dvou stran. Stromy: třešeň 1x, švestka 2x, jabloně 6x. Přístup po zpevněné cestě.   

V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Parcela je k dispozici za 30 dní po podpisu kupní smlouvy.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF