Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Parcela číslo 1391/6, zahrada 341m2, Rybník u České Třebové Srnov

 

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji parcelu číslo 1391/6, zahrada o velikosti 431m², která se nachází v Rybníku u České Třebové v chatové oblasti Srnov. Parcela je rovinatá čtvercového tvaru. Elektrika po podání žádosti na ČEZ Distribuce by měla být přivedena cca do 1,5 roku, vodu připojit nelze.

Parcela se nachází v malebném klidném místě poblíž lesa, Třebovských stěn a Srnovské vodní nádrže.  

Příjezd je zpevněné cestě v majetku obce. Nemovitost je k dispozici za 14 dní po podpisu kupní smlouvy.

 

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF