Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


OV 4+1/Lodžie, 75m2, byt po rekonstrukci, Ústí nad Orlicí – T.G. Masaryka 174 Prodáno

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 4+1 s lodžií o podlahové ploše 75m2, který se nachází v 2. podlaží bytového domu v Ústí nad Orlicí – T.G. Masaryka 174. Ve zděném bytovém jádře zůstává kuchyňská linka včetně: sporáku. V bytovém jádře jsou rozvody elektriky v mědi. Na radiátorech jsou odpočtová měřidla termostatické hlavice. Okna jsou plastová včetně žaluzií. Nové interiérové dveře. Měsíční předpis plateb je 5000,- Kč/měsíc + elektrika. Při vyúčtování vráceno 20 000,- Kč. Bytový dům má vlastní kotelnu. Pozičně výhodný byt z titulu úspory topení. Výtah je nový tichý, bezbariérový, stoupačky jsou nové, na chodbách plastová okna. K bytu náleží 1 parkovací místo a oplocený prostor pro děti s pískovištěm.  

Byt má perfektní dostupnost a kompletní občanskou vybavenost: nádraží ČD, zastávka autobusu, základní škola, mateřská škola, nemocnice, restaurace, bazén, stadion, Lidl, Tesco. K bytu náleží 1xsklep.

Kabelová televize, internet: Ano. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Byt je volný dohodou po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: C

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF