Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


OV 3+kk, 116m2, Litomyšl – Smetanovo náměstí 96 PRODÁNO

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji podkrovní byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+kk /87m2/+ pracovna v podkroví /11m2/ + úložné prostory /18m2/. Byt se nachází v 3. nadzemním podlaží bytového domu v historickém centru Litomyšle – Smetanovo náměstí 96. V bytě zůstává kuchyňská linka včetně spotřebičů: trouba, varná deska, myčka, lednice. Elektroinstalace je v celém bytě v mědi, rozvody vody v plastu, topení je vlastním plynovým kotlem-rozvody topení v mědi. V koupelně je rohová vana. Okna jsou dřevěná Velux včetně žaluzií. V ložnici zůstává vestavěná šatní skříň. Podlahy v kombinaci dlažba a prkenná podlaha, internet optickým kabelem. Možnost parkování na náměstí za 600,- Kč/rok. Na náměstí se nachází kompletní občanská vybavenost, na krok od obchodů, restaurací, dopravního spojení, škol, sportovních aktivit, …. Byt je volný od 1.8.2023 nebo dohodou po podpisu kupní smlouvy. Energetická skupina: G průkaz není vyhotoven.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF