Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


OV 3+1 lodžie 89,88m2 Žamberk – Pionýrů 1334 PRODÁNO

Byt po rekonstrukci, nový výtah,

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+1/lodžie o podlahové ploše 89,88m2, který se nachází v 2. patře 7-patrového bytového domu se zateplenými boky v Žamberku – ul. Pionýrů 1334. Ve zděném bytovém jádře je nová elektrika v mědi, zůstává kuchyňská linka včetně: myčky AEG, sporáku, lednice, stůl 3xžidle, v koupelně zůstane pračka AEG, v obývacím pokoji konstrukce postele a v pokoji skříň.
Na bytovém domě je plánu dokončit zateplení. Na předmětný byt je naspořená částka na fondu oprav ve výši 116 355,-Kč, kterou přejímá nový majitel.
V bytě jsou plastová okna, nové podlahy, odhlučněné stěny a je vyštukován.
Měsíční předpis plateb je 4396,- Kč/měsíc + elektrika /nízké náklady na bydlení. K bytu náleží sklep a je k dispozici posilovna. Výtah je nový tichý dle předpisů EU. Celý bytový komplex se nachází v klidné části v místě dobré dostupnosti, má kompletní občanskou vybavenost: obchod, zdravotní středisko, ZŠ, MŠ, nádraží, vše chůzí pár minut. V případě hypotéky vám může dát nabídku náš hypoteční specialista. Byt je volný za 30 dní po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G

Videoprohlídka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF