Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


OV 3+1/lodžie, 84m2, Česká Třebová – Lhotka 182

 

Prodáno 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji bezbariérový byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 s lodžií o podlahové ploše 84,36m2 včetně sklepa a lodžie, který se nachází v 5. patře zatepleného bytového domu v České Třebové – Lhotka 182. V bytě zůstává kuchyňská linka včetně spotřebičů: indukční varná deska BEKO, myčky, digestoře, trouby, v zádveří vestavěná skříň a v pokoji skříň.   

Na radiátorech jsou odpočtová měřidla termostatické hlavice. Okna jsou plastová včetně žaluzií. Měsíční předpis plateb je 3135,- Kč/měsíc v závislosti na počtu osob + elektrika, plyn pouze vaření. Celý bytový dům uklízí firma. Na chodbách plastová okna.

Byt má kompletní občanskou vybavenost: zastávka autobusu, Konzum, Skate park, základní škola, restaurace, bazén, zdravotní poliklinika, stadion, Billa, Lidl, Tesco, Kaufland. K bytu náleží sklep. Kabelová televize, internet: Ano.

V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Byt je volný za 10 dní po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: D

Podívejte se prosím na 3D sken nemovitosti, získáte tak detailní přehled ohledně nemovitosti, v modelu lze měřit a procházet nemovitost po jednotlivých bodech. Díky tomu máte lepší představu o prostoru.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF