Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


OV 3+1/lodžie, 84,4,m2, byt po rekonstrukci, kotelna, výtah, Česká Třebová – Lhotka 198 Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+1/lodžie o podlahové ploše 84,4m2, který se nachází ve 3. patře 7-patrového bytového domu se zateplenými boky v České Třebové – Lhotka 198. Ve zděném bytovém jádře je nová elektrika v mědi, zůstává kuchyňská linka včetně: plynové varné deska, trouby, digestoře a mikrovlnné trouby. Na radiátorech jsou odpočtová měřidla termostatické hlavice, bytový dům je vytápěn vlastní kotelnou. Okna jsou plastová včetně žaluzií. Měsíční předpis plateb je 3960,- Kč/měsíc + elektrika, plyn /pouze vaření/. K bytu náleží sklep. Výtah je nový tichý, bezbariérový.

Byt se nachází v dobré dostupnosti, má kompletní občanskou vybavenost: nádraží ČD, zastávka autobusu, základní škola, mateřská škola, poliklinika, restaurace, sjezdovka, bazén, zdravotní poliklinika, stadion, Billa, Lidl, Tesco, Kaufland. Kabelová televize, internet: Ano. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Byt je volný od 1.7.2022 po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF