Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


OV 3+1/L, 96,88m2, po rekonstrukci, výtah Česká Třebová – ul. Jelenice PRODÁNO

včetně provize realitní kanceláře

 

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 s lodžií podlahové ploše 96,88m2, který se nachází v 1. patře bytového domu v České Třebové – ulice Jelenice 1798. Byt je po rekonstrukci, ve zděném jádře zůstává kuchyňská linka včetně sporáku a digestoře. Elektroinstalace je v celém bytě v mědi kromě 1 pokoje, topení deskovými elektrickými radiátory EVO, teplá voda bojlerem, klimatizace, nové vstupní dveře do bytu, měsíční předpis plateb je 2.293,- Kč/měsíc + elektrika /levná sazba 20 hodin/, v bytovém domě uklízí firma. V koupelně vana, trubkový radiátor, WC samostatně. Okna jsou plastová včetně žaluzií, výtah bezbariérový, podlahy PVC, dlažba, interiérové dveře obložkové. satelit – zůstane parabola, Kabelová televize: ano. V bytě zůstává vestavěná skříň v chodbě a v zádveří + zrcadlo dle fotografií a v ložnici zůstane zrcadlo a stolek. V blízkosti je mateřská školka, ZŠ, nádraží ČD, obchody: Tesco, Lidl, Kaufland. Byt je volný za 14 dní po podpisu kupní smlouvy. Energetická skupina: G

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF