Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


OV 3+1, 86,55m2, vlastní topení, okna, Ústí nad Orlicí – Kerhartice – Sokolská 29 PRODÁNO

2 485 000,- 

K bytu lze dokoupit garáž cca 50m od domu za 250 000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt osobním vlastnictví o velikosti 3+1 o podlahové ploše 86,55m2 včetně jedné kolny /6,2m2/, který se nachází v 2. nadzemním podlaží cihlového bytového domu v Ústí nad Orlicí – Kerhartice – Sokolská 29. V bytě jsou plastová okna včetně žaluzií, přebroušené a udržované parkety, nové interiérové dveře, vstupní dveře jsou bezpečnostní. Topení je plynovými přímotopy, teplá voda bojlerem stáří 2roky /levná 8-hodinová sazba/. Sedací souprava /2roky stará/ může dohodou za poplatek zůstat, ve zděném jádře zůstává kuchyňská linka a sporák. Měsíční předpis plateb je 2829,-Kč/měsíc + plyn 1480,- a elektrika 1000,- Kč. Celý bytový dům je podřezán PE fólií. Střecha betonová taška. Nová elektrika na chodbách a v plánu je v říjnu 2021 vymalování chodeb.  

Byt je v klidném místě s dobrou občanskou vybaveností. Před domem je obchod s potravinami a pošta. Přímo u domu je autobusová zastávka, škola, školka, hospoda, Sokolovna + sportovní areál (fotbalové hřiště, tenisový kurt, hřiště na beach volejbal), nové dětské hřiště, 8 minut chůze od domu je vlakové nádraží, kde staví rychlíky. Přes Kerhartice vede cyklostezka Letohrad - Choceň (vhodná také pro kolečkové brusle).

Byt je volný dohodou po podpisu kupní smlouvy. Energetická skupina: F. K bytu lze dokoupit garáž cca 50m od domu za 250 000,- Kč.

 

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF