Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


OV 3+1, 84,81m2, vlastní topení, okna, Vysoké Mýto – Brandlova 354 PRODÁNO

3 000 000,- 

K bytu lze dokoupit garáž cca 100m od domu za 300 000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt osobním vlastnictví o velikosti 3+1 o podlahové ploše 84,81m2 včetně 2 sklepů /15,4m2/, který se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového bytového domu ve Vysokém Mýtě – ulice Brandlova 354. Byt je po rekonstrukci: topení /cca 10 let/ – rozvody topení v mědi, radiátory Korado, kombinovaný plynový kotel Protherm, elektroinstalace je v celém bytě v mědi, okna plastová /cca 8let/, koupelna je po rekonstrukci /cca 7 let/, ve zděném jádře zůstává původní kuchyňská linka.  Podlahy v pokojích parkety. Byt je v klidném místě s dobrou občanskou vybaveností a je volný za 14 dní po podpisu kupní smlouvy. Energetická skupina: F. K bytu lze dokoupit garáž cca 100m od domu za 300 000,- Kč.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF