Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


OV 3+1, 79m2, vlastní topení, okna, Lanškroun – Albrechtická 814 Prodáno

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt osobním vlastnictví o velikosti 3+1 s balkonem o podlahové ploše 79m2 včetně sklepa 9,1m2. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží cihlového bytového domu v Lanškrouně – ul. Albrechtická 814. V bytě jsou plastová okna včetně žaluzií, v pokojích parkety. Topení je vlastním kombinovaným plynovým kotlem Dakon. Veškeré vybavení dle fotografií je součástí prodeje a byt nebude vystěhován. Ve zděném jádře, zůstává kuchyňská linka a sporák, v bytovém domě jsou nové stoupačky.  

Měsíční předpis plateb je 1964,-Kč/měsíc + plyn a elektrika. Na fondu oprav je naspořeno cca 1 620 000,- a nový majitel přejímá 1/12 z této částky, která zůstává na fondu oprav. K bytu náleží vlastnictví 1/12 louky před bytovým domem a 1/12 půdy pro sezonní uskladnění věcí.   

Byt je v místě s dobrou občanskou vybaveností a je volný za 14 dní po podpisu kupní smlouvy. Energetická skupina: F.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF