Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


OV 3+1, 69m2, Česká Třebová – Kubelkova 1760 Prodáno

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 o podlahové ploše 69m2, který se nachází v 1. podlaží zatepleného bytového domu v České Třebové – Kubelkova 1760. V bytovém jádře zůstává kuchyňská linka včetně: sporáku. Na radiátorech jsou odpočtová měřidla termostatické hlavice, teplá voda karmou, komín má nerezovou vložku. Okna jsou plastová včetně žaluzií, v pokojích parkety. Měsíční předpis plateb je 4000,- Kč/měsíc + elektrika, plyn. Na chodbách plastová okna, nová střecha.  

Byt má perfektní dostupnost a kompletní občanskou vybavenost: nádraží ČD, zastávka autobusu, základní škola, mateřská škola, poliklinika, restaurace, sjezdovka, bazén, zdravotní, stadion, Billa, Lidl, Tesco, Kaufland. K bytu náleží 1xsklep. 

Kabelová televize, internet: Ano. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Byt je volný za 21 dní po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: C

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF