Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


OV 2+kk, 64m2, Ústí nad Orlicí – Kerhartice – Sokolská 60

 

Nájemné je ,- Kč + elektrika, provize realitní kanceláře je ,- Kč, kauce je ,- Kč,.

 

PRONAJATO

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+kk o podlahové ploše 64m2, který se nachází ve 3. NP. cihlového bytového domu v Ústí nad Orlicí – Kerhartice – Sokolská 60. Byt je po rekonstrukci: elektrika v celém bytě v mědi, plastová okna, topení: elektrokotel Protherm podlahové topení, podlahová krytina dlažba, Teplá voda bojlerem.

Nájemné je - Kč + energie: voda ,- Kč/osoba + osvětlení společných prostor ,-Kč/ osoba + elektrika, provize realitní kanceláře je ,- Kč, kauce je ,- Kč,.

K bytu je možnost venkovní kolny.

Moznost parkování v areálu za branou. Byt je v klidném místě s dobrou občanskou vybaveností. U domu je obchod s potravinami a pošta, přímo u domu je autobusová zastávka, škola, školka, hospoda, Sokolovna + sportovní areál (fotbalové hřiště, tenisový kurt, hřiště na beach volejbal), nové dětské hřiště, 8 minut chůze od domu je vlakové nádraží, kde staví rychlíky. Přes Kerhartice vede cyklostezka Letohrad - Choceň (vhodná také pro kolečkové brusle).

Byt je volný za 7 dní po podpisu nájemní smlouvy. Energetická skupina: E.

 

Podívejte se prosím na 3D sken nemovitosti, získáte tak detailní přehled ohledně nemovitosti, v modelu lze měřit a procházet nemovitost po jednotlivých bodech. Díky tomu máte lepší představu o prostoru.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF