Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


OV 2+kk, 46m2, Česká Třebová – ul. Dr. E. Beneše 651 PRODÁNO

po rekonstrukci

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji středový byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+kk podlahové ploše 46m2 + parkovací místo pro 1 automobil, který se nachází v 2. nadzemním podlaží bytového domu v České Třebové – ulice Dr. E. Beneše 651. Byt je po rekonstrukci, zůstává kuchyňská linka včetně sporáku a digestoře. Elektroinstalace je v celém bytě v mědi, topení je vlastním plynovým kotlem, teplá voda novým bojlerem, měsíční předpis plateb je 1030,-Kč + 100,-Kč za parkovací místo / měsíc + plyn cca 450,- Kč + elektrika /levná bojlerová sazba 8 hodin/. Bytové jádro je zděné s rohovou vanou a žebříkovým radiátorem. Okna jsou plastová včetně žaluzií. Na okně zůstává nerezový výsuvný sušák na prádlo. Podlahy plovoucí a dlažba, Kabelová televize: ano. V bytě jsou velké úložné prostory nad koupelnou a na chodbě. V pokoji zůstává vestavěná skříň. V blízkosti je mateřská školka, Tesco, Lidl, Kaufland. Byt je volný za 14 dní po podpisu kupní smlouvy. Energetická skupina: G

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF