Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


OV 2+1/Lodžie, 57m2, Žamberk, Dlouhoňovice – Sídlištní 124

Prodáno  

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 s lodžií o podlahové ploše 57m2, který se nachází v 1. podlaží bytového domu v Dlouhoňovicích u Žamberka – ul. Sídlištní 124. Bytové jádro je původní umakartové zůstává kuchyňská linka včetně sporáku, okna jsou plastová včetně žaluzií. Na radiátorech jsou odpočtová měřidla termostatické hlavice, vlastní plynová kotelna.

Měsíční předpis plateb je 4372,- Kč/měsíc + elektrika. Na chodbách plastová okna. Byt má perfektní dostupnost a kompletní občanskou vybavenost: nádraží ČD, zastávka autobusu, základní škola, mateřská škola, poliklinika, restaurace, Billa, K bytu náleží sklep. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Byt je volný za 7 dní po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: E

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF