Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


OV 2+1, 77m2, Dlouhá Třebová - Skalka 196

2 650 000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 o podlahové ploše 77m2 plus /půdní prostor  15m2, sklep 12,6m2, kolna/, který se nachází v 2. NP cihlového bytového domu v Dlouhé Třebové – Skalka 196. Byt je po velice precizní rekonstrukci v roce 2021, zůstává kuchyňská linka včetně spotřebičů: indukční varné desky, trouby, digestoře. Elektrika je v celém bytě v mědi. Topení elektrickým kotlem Protherm RAY 9KE, teplá voda bojlerem. V pokojích rekonstruované parkety, nové dveře. Okna s lamelovými žaluziemi.

Kompletní občanská vybavenost je v České Třebové nebo ústí nad Orlicí cca 10min autem Tesco , Lidl, Kaufland, zastávka autobusu cca 4 min chůzí, Konzum, základní škola v Dlouhé Třebové nebo v Hylvátech, restaurace pivovar Hylváty.

V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Byt je volný za 7 dní po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G

Podívejte se prosím na 3D sken nemovitosti, získáte tak detailní přehled ohledně nemovitosti, v modelu lze měřit a procházet nemovitost po jednotlivých bodech. Díky tomu máte lepší představu o prostoru. 

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF