Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


OV 2+1, 71,6m2, po rekonstrukci, Česká Třebová – ul. Dr. E. Beneše 651 Prodáno

2 679 000,- Kč 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1, podlahové ploše 71,6m2, který se nachází v 1. nadzemním podlaží bytového domu v České Třebové – ulice Dr. E. Beneše 651. Byt je po rekonstrukci, zůstává kuchyňská linka včetně sporáku a digestoře. Elektroinstalace je v celém bytě v mědi, topení je vlastním plynovým kotlem, teplá voda bojlerem, měsíční předpis plateb je 1791,-Kč/měsíc + plyn a elektrika /levná bojlerová sazba 8 hodin/. Bytové jádro je zděné v koupelně rohová vana. Okna jsou plastová včetně žaluzií. Možnost ponechat šatní skříň a skříň v chodbě. Podlahy plovoucí a dlažba, Kabelová televize: ano. Možnost parkování automobilu ve dvoře. V blízkosti je mateřská školka, Tesco, Lidl, Kaufland. Byt je volný od 1. listopadu 2022 po podpisu kupní smlouvy. Energetická skupina: G

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF