Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


OV 2+1, 63m2, Svitavy – Mařákova 1586/2 Prodáno

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 o podlahové ploše 63m2, který se nachází ve 3. podlaží cihlového bytového domu ve Svitavách – Mařákova 1586/2. V bytovém jádře zůstává kuchyňská linka včetně: sporáku. Topení je vlastní plynovými přímotopy, teplá voda karmou. Okna jsou plastová včetně žaluzií, v pokojích parkety. Měsíční předpis plateb je 2363,- Kč/měsíc + elektrika, plyn. Na fondu oprav je na předmětný byt naspořeno cca 60 000,- Kč. Na chodbách plastová okna, střecha pálená taška.  

K bytu je možnost dokoupit garáž za ,- cca 200m od domu

Byt má perfektní dostupnost a kompletní občanskou vybavenost, nádraží ČD, zastávka autobusu, základní škola, mateřská škola, nemocnice, restaurace. K bytu náleží 2xsklep. 

V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Byt je volný za 14 dní po podpisu kupní smlouvy, vystěhování je dohodou. Energetická třída: E

 

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF