Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


OV 2+1, 60,77m2, Milevsko – ul. Družstevní 838

 

2 150 000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 o podlahové ploše 51,69m2 plus 2 sklepy (1,89m2 a 7,19m2), který se nachází v 1. patře zatepleného bytového domu v Milevsku ulice Družstevní 838. V bytě zůstává kuchyňská linka včetně sklokeramické varné desky, trouby, digestoře a v pokoji zůstává šatní skříň.

Elektroinstalace je v celém bytě v mědi rekonstrukce bytu byla v roce 2007. Topení je krbovými kamny v koupelně je elektrický žebříkový radiátor.

Okna jsou plastová, komíny jsou vyvložkovány, nové stoupačky, v pokojích parkety. Měsíční předpis plateb je 3214,- Kč/měsíc plus elektrika a topení.

Byt má kompletní občanskou vybavenost, základní škola, autobus vlak. Možnost parkování a zahrádky u bytového domu.  

V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Byt je volný od 1.7.2024 po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G

Podívejte se prosím na 3D sken nemovitosti, získáte tak detailní přehled ohledně nemovitosti, v modelu lze měřit a procházet nemovitost po jednotlivých bodech. Díky tomu máte lepší představu o prostoru. 

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF