Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


OV 1+kk, 23,43m2, Vysoké Mýto – Lipová 210

 

Prodáno

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt 1+kk o výměře 23,43m2 ve Vysokém Mýtě - ul. Lipová 210. Byt je po kompletní rekonstrukci, betonová střešní krytina, zateplení, nová okna, kompletní rozvody elektriky. Topení: plynový kotel Junkers, rozvody topení v mědi do radiátorů Korado, kanalizace: čistička odpadních vod. Byt je vybaven kuchyňskou linkou. Zpevněná plocha pro parkování automobilu a dvůr. Dům se nachází v atraktivním místě s dobrou dostupností: Výrobní závod Karosa - Iveco Czech Republic, a. s.  cca 650m, náměstí Přemysla Otakara II. Cca 900m, stadion Vysoké Mýto 500m. Veškerá občanská vybavenost: Lidl, Tesco škola, školka, pracovní příležitosti. Byt je volný za 7 dní po podpisu kupní smlouvy. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF