Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


OV 1+1, 43m2, Česká Třebová – Dr. E, Beneše 113

 

Prodáno

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji bezbariérový byt v osobním vlastnictví o velikosti 1+1 o podlahové ploše 43m2, který se nachází v 1. podlaží bytového domu v České Třebové – Dr. E. Beneše 113.

Zůstává kuchyňská linka včetně spotřebičů. Okna jsou plastová, podlahy: v pokoji parkety, kychyň PVC, Topení je vlastním elektrokotlem s rozvody do radiátorů, teplá voda bojlerem. Byt je pronajatý a čistý měsíční výnos je 7700,- Kč/měsíc, nájemce si platí energie, nájemní smlouva je do 28.2.2023.   

Byt má kompletní občanskou vybavenost: zastávka autobusu, Tesco, Lidl kauflad

základní škola, poliklinika, restaurace, sjezdovka, bazén, poliklinika, stadion, vše paár minut chůzí. K bytu náleží sklep: 51,36m2.

V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Byt je volný od 1.3.2023 po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G Průkaz není vyhotoven.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF