Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


OV 1+1, 40m2, Rybník u České Třebové 186 

 

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 1+1 s parkovacím místem o podlahové ploše 32m2 plus kolna 5m2 a sklep 3m2, který se nachází v 1. NP cihlového bytového domu v Rybníku u České Třebové 186. V bytě zůstává kuchyňská linka včetně spotřebičů: sporáku, mikrovlnné trouby, myčky, digestoře, kombinovaná pračka se sušičkou. Ostatní vybavení: konstrukce postele, skříň může dohodou zůstat. V bytě je topení klimatizační jednotkou Sinclair 7kW, jsou snížené zateplené stropy.    

Možnost pronájmu parcely od obce Rybník o velikosti 2000m2 cca 100m od bytového domu, cena je 1,- Kč a sekání.

Okna jsou plastová včetně žaluzií. Měsíční předpis plateb je 2600,- Kč/měsíc + elektrika

Bytový dům má novou střechu z roku 2022, nové rozvody elektriky na chodbách a nové odpady.

Byt má dobrou občanskou vybavenost: zastávka autobusu, Konzum, základní škola, restaurace. V České Třebové cca 7 min autem zdravotní poliklinika, stadion, Billa, Lidl, Tesco, Kaufland.

V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Byt je volný za 2 měsíce po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: F

Podívejte se prosím na 3D sken nemovitosti, získáte tak detailní přehled ohledně nemovitosti, v modelu lze měřit a procházet nemovitost po jednotlivých bodech. Díky tomu máte lepší představu o prostoru.

 

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF