Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


OV 1+1, 37,82m2, Česká Třebová – Křib 2020       

 

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 1+1 s lodžií v mezipatře o podlahové ploše 37,82m2, orientace J-Z, který se nachází v 5. patře zatepleného bytového domu v České Třebové – Křib 2020. Byt je po rekonstrukci bytového jádra, zůstává kuchyňská linka včetně plynové varné desky, trouby, mikrovlnné trouby, měsíční předpis plateb je 3700,-Kč/měsíc + elektrika a plyn /pouze vaření/. Okna jsou nová plastová, bytový dům je po kompletní rekonstrukci, nový tichý výtah. Kabelová televize, internet: ano. V blízkosti je mateřská školka, ZŠ, Tesco, Lidl, Kaufland, sjezdovka, plavecký bazén. Byt je volný od 15.8.2023 po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: C

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF