Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Orná půda 105 292m2, Ústí nad Orlicí - Knapovec PRODÁNO

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji parcely číslo 968/1, 970/1, 963/1, 963/6 zapsané na LV 196 o celkové výměře 105 292m2 v katastrálním území Knapovec u Ústí nad Orlicí. Parcely jsou přístupné z asfaltové komunikace Ústí nad Orlicí – Lanškroun č. 315. Parcely jsou v územním plánu obce jako plochy smíšené nezastavěného území a plochy zemědělské. Parcely jsou v užívaní Zemědělského družstva Avena a je uzavřena pachtovní smlouva s výpovědní lhůtou 2 roky a je platná vždy od kalendářního října. Parcela je k dispozici dohodou po podpisu kupní smlouvy.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF