Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Novostavba chaty, 2+kk, 27m2, zahrada 777m2, Rybník u České Třebové č. ev. 1369

 

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji novostavbu chaty s dispozicí 2+kk o zastavěné ploše 27m2, chata se nachází v Rybníku u České Třebové č. ev. 1369. Výstavba začala v roce 2016, kolaudace v roce 2020, okna jsou plastová včetně sítí proti hmyzu, střešní krytina Capaco, konstrukce je dřevostavba 14 cm vata a 8 cm polystyren.

Voda je z vodovodního řádu od dubna do listopadu, v zimě se voda ze střechy jímá do retenční nádrže 4,8m2 a využívá se jako užitková na sprchování, splachování WC a mytí nádobí. Majitel využívá chatu celoročně. Elektrika 220V/380V.

Součástí prodeje je kuchyňská linka, trouba, kamna. Před chatou je zastřešená terasa cca 15m2, dřevník, kolna, celá parcela je oplocena. Chata se nachází v malebném klidném místě poblíž lesa, Třebovských stěn a Srnovské vodní nádrže, v okolí jsou perfektní sousedi.

Internet je od společnosti Tlapnet. Příjezd je zpevněné cestě v majetku obce.

Nemovitost je k dispozici za 14 dní po podpisu kupní smlouvy.

Podívejte se prosím na 3D sken nemovitosti, získáte tak detailní přehled ohledně nemovitosti, v modelu lze měřit a procházet nemovitost po jednotlivých bodech. Díky tomu máte lepší představu o prostoru.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF