Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Nájem OV 2+kk,45m2, po rekonstrukci, Česká Třebová – ul. Moravská 214

 

 

Pronajato

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt velikosti 2+kk po rekonstrukci o podlahové ploše 45m2, který se nachází v III. NP rodinného domu v České Třebové /centrum/ - ulice Moravská 214. V bytě jsou nová euro-okna, podlahy, součástí vybavení bytu je kuchyňská linka včetně spotřebičů: trouba, varná deska, digestoř a lednice. Byt se nachází v centru České Třebové - místě dobré dostupnosti. Byt je volný za 7 dní po podpisu nájemní smlouvy. Domácí zvířata: dohodou, kuřáci: pouze e-cigareta. Majitel má záměr pronajímat dlouhodobě. Nájemné je 10 000,-Kč/měsíc + voda 200,-Kč/osoba + elektrika a plyn, energie budou převedeny na nájemce, kauce 22 000,- Kč, provize realitní kanceláře je 11 000,-Kč. Energetická třída: D

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF