Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Nájem OV 1+kk/Lodžie, centrum, Česká Třebová – ul. Skalka 1944 PRONAJATO

Nájemné je ,-Kč/měsíc + energie 800,- obsahuje: zálohy na topení, teplou vodu, studenou vodu /tato záloha je vyúčtovatelná/ + elektrika cca 500,-Kč/měsíc.

 

PRONAJATO

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu 1+kk s lodžií v mezipatře o celkové podlahové ploše 28 m2 /včetně lodžie a sklepa/, který se nachází v 4. patře panelového zatepleného domu v České Třebové /centrum/ - ulice Skalka 1944. V bytě je nové okno včetně žaluzií, součástí vybavení bytu je kuchyňská linka, sporák, podlahová krytina linoleum. Byt se nachází v centru České Třebové - místě dobré dostupnosti. Byt je volný od 1. března 2021 po podpisu nájemní smlouvy. Domácí zvířata: Ne, kuřáci: NE. Majitel má záměr pronajímat dlouhodobě, sociální dávky: Ne. Nájemné je ,-Kč/měsíc + energie 800,- obsahuje: zálohy na topení, teplou vodu, studenou vodu /tato záloha je vyúčtovatelná/ + elektrika cca 500,-Kč/měsíc. Možnost využívání kočárkárny a sklepní koje 2m2, Kabelová televize a společná televizní anténa: ANO. Energie budou převedeny na nájemce, kauce 12000,- Kč, provize realitní kanceláře 7000,-Kč. Energetická skupina: B

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF