Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Nájem 2+kk, 46m2, po rekonstrukci, Česká Třebová – ul. Masarykova 1488 Pronajato

Nájemné je ,-Kč/měsíc + energie: 1500,- Kč + elektrika, plyn bude převedeno na nájemce, provize realitní kanceláře 8000,- Kč, Kauce 17 000 ,-Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 2+kk o podlahové ploše 46m2, který se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového bytového domu v  České Třebové – Masarykova 1488. Byt je po kompletní rekonstrukci: vlastní kombinovaný plynový kotel Viessmann  – rozvody topení v mědi, radiátory Korado, elektroinstalace je v celém bytě v mědi, okna plastová, v bytovém jádře zůstává kuchyňská linka včetně spotřebičů: myčka, lednice, varná deska, trouba, mikrovlnná trouba a dále převážné vybavení dle foto: stůl, židle,  poschoďová postel, skříň. Nové vstupní dveře do bytu včetně futer.

Byt se nachází v centru České Třebové - místě dobré dostupnosti, zdravotní středisko, obchod, škola, školka, vše chůzí cca 5 minut. Byt je volný od 1. července 2022 nebo dohodou po podpisu nájemní smlouvy. Domácí zvířata: Ne, Kuřáci: Ne, kabelová televize, internet: Ano. Majitel má záměr pronajímat dlouhodobě. Nájemné je ,-Kč/měsíc + energie: 1500,- Kč + elektrika, plyn bude převedeno na nájemce, provize realitní kanceláře 8000,- Kč, Kauce 17000,-Kč. Energetická skupina: G

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF