Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Nájem 2+1, 60m2, centrum, Česká Třebová – ul. Staré náměstí 35 PRONAJATO

Nájemné je ,-Kč/měsíc + energie 2700,-Kč, kauce 17.000,- Kč, provize realitní kanceláře 7000,-Kč.

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu 2+1 o podlahové ploše 60m2, který se nachází v 2.NP cihlového domu v České Třebové /centrum/ - Staré náměstí 35. V bytě je kuchyňská linka včetně sporáku dle fotografií. Rozvody topení v mědi radiátory Korado. Koupelna je přes chodbu, není součástí bytu. Byt se nachází v centru České Třebové - místě dobré dostupnosti. Byt je volný ihned po podpisu nájemní smlouvy. Domácí zvířata: dohodou, Kuřáci: dohodou. Majitel má záměr pronajímat dlouhodobě. Nájemné je ,-Kč/měsíc + energie 2700,-Kč, kauce 17.000,- Kč, provize realitní kanceláře 7000,-Kč. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF