Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Nájem 1+1,45m2, Česká Třebová – ul. Felixova 336

 

Nájemné je ,-Kč/měsíc + záloha na energie: ,- obsahuje: voda 400,-Kč/osoba + elektrika a plyn, kauce ,- Kč, provize realitní kanceláře je ,-Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt velikosti 1+1 o podlahové ploše 45m2, který se nachází v 2. NP bytového domu v České Třebové - ulice Felixova 336. V bytě jsou plastová okna, součástí vybavení bytu je kuchyňská linka včetně sporáku, možnost poskytnout pračku a lednici,  nový plynový kotel Junkers. Byt se nachází v centru České Třebové - místě perfektní dostupnosti. Byt je volný za 7 dní po podpisu nájemní smlouvy. Domácí zvířata: Ano - dohodou, kuřáci: Ano – dohodou. Majitel má záměr pronajímat dlouhodobě. Nájemné je ,-Kč/měsíc + záloha na energie: ,- obsahuje: voda 400,-Kč/osoba + elektrika a plyn, jeden nájem dopředu, kauce ,- Kč, provize realitní kanceláře je -Kč. Energetická třída: F

Podívejte se prosím na 3D sken nemovitosti, získáte tak detailní přehled ohledně nemovitosti, v modelu lze měřit a procházet nemovitost po jednotlivých bodech. Díky tomu máte lepší představu o prostoru.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF